11 Ağustos 2009 Salı

The Kilimanjaro Darkjazz Ensemble
Bu aralar pek iyi sayılmam.Çok uzun bir şey yazamıyorum.Saat 5'e 10 var ben bu grup hakkında çok kısa bahsetmek istiyorum.Gene video kısmına yoğunlaşacağım..Benim gereksiz yorumlarıma gerek kalmadan neyin ne olduğunu daha iyi anlayabileceksiniz yani..

Neyse grup benim son bir senedir favori topluluklarımdan biri desem yanlış olmaz..Yaptıkları türe ve tarza gelecek olursak;electronic müzik seviyorsanız.Jazz ile az çok bir alakanız bir sempatiniz varsa,karanlık müziklerden de hoşlanıyorsanız.İşte size The Kilimanjaro Darkjazz Ensemble!!!

Grubun The Mount Fuji Doomjazz Corporation ile iki albümleri bulunmakta.Ayrıca The Kilimanjaro Darkjazz Ensemble olarak da bir L.P. bir de E.P. leri var şimdilik.Önümüzdeki yıllarda müzik piyasasında daha da söz geçirecek bir gruptan bahsediyorum.Bir kaç sene sonra bekleyin ve görün sonra demedi demeyin..Değişen müzik akımında,adından oldukça bahsettirecek bir gruptan bahsediyorum.Gruba olan ilgi olan şimdilik fena olmasa da,daha fazlasını hakettiği süphesiz bence..


Gelelim grubun müziğine, aşağıya grubun dört video klibini ekliyorum..Dinleyin.Dediğim gibi biraz deneysel,jazz,dark jazz,electronic,karanlık müzikler seviyorsanız kesinlikle beğeneceksinizdir zaten..Bunun haricinde değişik güzel müzikler arıyor,yeni grupları merak edip,eski dinlediğiniz gruplardan sıkıldıysanız gene The Kilimanjaro Darkjazz Ensemble'i tavsiye edebilirim..Beğenmeniz ve zevkle dinlemeniz umuduyla..

The Kilimanjaro Darkjazz Ensemble "Shadows" from Ad Noiseam on Vimeo.
Myspace:
http://www.myspace.com/tkde

http://www.adnoiseam.net/adn105

The Kilimanjaro Darkjazz Ensemble "Avian Lungs" from Ad Noiseam on Vimeo.Ayrıca saint vitus ve Mutations e.p. lerini ücretsiz olarak tam parça halinde lastfm de bulabilir ve dinleyebilirsiniz..

http://www.lastfm.com.tr/music/The+Kilimanjaro+Darkjazz+Ensemble/Mutations+EP

http://www.lastfm.com.tr/music/The+Kilimanjaro+Darkjazz+Ensemble/Patra+(Saint+Vitus)

The Kilimanjaro Darkjazz Ensemble "Goya" from Ad Noiseam on Vimeo.
The Kilimanjaro Darkjazz Ensemble "The Nothing Changes" from Ad Noiseam on Vimeo.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts with Thumbnails