12 Eylül 2009 Cumartesi

Bugün çıkan bir kaç yeni albüm..


Bu Eylül fena başlamadı.Gruplar teker teker ya,yeni albümlerini basıyor ya da haberlerini veriyorlar.Bu da bizim işimize geliyor değil mi??Bugün de bir kaç albümden haberdar oldum.Bunları sizlerle paylaşmak istedim..

İlk albüm Melvins'den Chicken Switch isimli bir remix album piyasaya sürecekler yakında..İnternete demo versiyonu düşmüş.Merak edenler olursa,grubun ve albümün ismini yazarak internet arama motorunda aratırlarsa karşılarına bir çok seçenek çıkacaktır..Kayıt konusunda çok çok iyi değil şimdilik.Çok ahım şahım bir albüm de değil ama,grubun benim gibi fanları için iyi bir metaryal olabilir..

http://www.ipecac.com/artists/melvinsBir diğer yeni albüm ise,Masive Attack'dan 4 parçalık E.P. çalışması Massive Attack - Splitting The Atom [EP] (2009) yine internete erken düşen albümlerden..Arama motorunda aratın bir sürü indirme linki çıkacaktır..Fena bir çalışma olmamış..

http://www.myspace.com/massiveattack

Massive Attack myspace adresinde daha fazla bilgi bulabilirsiniz..Bugün yeni çıkan albümlerden 3.sü ise;Japon noise,avant-garde,experimental grubu OOIOO'nun Armonico Heva albümü...

Gün içinde bu 3 çalışmadan en beğendiğim albüm olarak OOIOO'nun Armonico Heva olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.Siz de deneyin bence henüz dinleme fırsatı yakalamadıysanız eğer??Daha önceden grubu biliyorsanız son albümlerine de bir göz atın;)

http://www.myspace.com/oooiooo

Myspace adreslerinde sadece bir parça bulunuyor..

Bu da websiteleri: http://ooioo.jp/


OOIOO:
Yoshimi(Vo. Guitar) vooredoms a.k.a BOREDOMS, saicobaba
KayaN(Guitar,Vo.) liveloves
AyA(Bass,Vo.) Surfers of Romantica, Delaware
AI(Drums,Percussion)

Daha sonra elimden geldiğince aptal yorumlarımı yapmaya çalışacağım:))

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts with Thumbnails