26 Şubat 2011 Cumartesi

Plebeian Grandstand - How Hate Is Hard To DefinePlebeian Grandstand, Fransız post hardcore, screamo, mathcore ve grindcore tarzında müzik yapan bir topluluk. Acı ile nefretin karışımı, öfke dolu; sert ve dinlemesi zor müzik olmasına rağmen, dinleyene çaresizlik, acı, öfke, sinir. nefret gibi hisleri yaşatabilen hissiyatı yüksek bir grup...

Albümü dinlerken süre çabucak ilerliyor, albümün bittiğinin farkına bile varmıyorsunuz. Yukarıda belirttiğim gibi mathcore, post hardcore, grindcore müzik yapan grup; hardcore müziğin son yıllardaki yeni türevlerinden ve örnekleri son zamanlarda oldukça artıyor. Fransız grup, türünün başarılı temsilcilerinden biri.

Bazen ne yaptığınızı bilmez bir halde olabilirsiniz; kendinizi iyi de hissetmiyor olabilirsiniz. O an için gerekli olan bir kaç şeyden biri: suratına yiyeceğiniz ve sizi kendinize getirecek olan buz gibi bir su, diğeri de sıkı bir tokat... Şiddet taraftarı olduğum anlaşılmasın buradan lütfen :)

İşte sağlam bir tokat etkisi bırakacak bir grup bizlerle... En azından ben bu gece bunları hissettim; umarım beğenirsiniz, herkese iyi dinlemeler...Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts with Thumbnails