16 Mart 2012 Cuma

Jon Porras - The Black Tide
Jon Porras, Barn Owl grubunda yer alan bir müzisyen. Barn Owl, beş yıldan beri müzik piyasasında olmasına rağmen,dinleyicileri ve bence müzik tarihi üzerinde yirmi beş yıllık etki bırakan bir grup. Jon Porras ve Evan Caminiti'den oluşan grup, Barn Owl adı altında bir çok başarılı ve derin çalışmalara imza attı. Bunun haricinde, Jon Porras'ın 'Elm' projesi bulunmakta. Elm de, yine Barn Owl gibi, karamsar ve son derece düşündürücü etkiye sahip. Evan Caminiti'nin de kendi solo çalışmaları mevcut ayrıca... Hem Barn Owl olarak hem de solo kariyerleri açısından, oldukça üretken ve yaratıcı bu iki müzisyen, bu gidişle yeraltı müziğine yön vermeye, birbirinden değerli eserler üretmeye devam edecekler.

Yeni çıkacak albümden ön tanıtım parçası e-posta adresime düşünce, hemen burada paylaşmak istedim. Jon Porras'ın nisan ayında, Thrill Jockey Records'dan çıkacak olan Black Mesa albümünden bir tanıtım video/parçası sizlerle. Kayıtsız kalmayın.

Bazen; sadece yalnız kalmak ve gecenin sessizliğini dinlemek yeterli olabilir.http://thrilljockey.com/thrill/Jon-Porras/Black-Mesa

http://www.discogs.com/artist/Jon+Porras

http://www.discogs.com/artist/Barn+Owl

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts with Thumbnails